SIATKA MESH

siatka banerowa

 

Siatka mesh

Materiał PVC o strukturze siatki, lekki i bardzo wytrzymały. Umożliwia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła.

Siatka mesh jest wodoodporna, odporna na UV i zmiany temperatur. Zapewnia dobrą widoczność, dlatego najczęściej używana jest jako nośnik reklamy umieszczanej na budynkach.

Dodatkowym atutem jest mała podatność na podmuchy wiatru, co redukuje efekt żagla i pozwala na wykorzystanie większych powierzchni reklamowych.

 

 Właściwości siatki mesh

- siatka wykonana z materiału PCV;

- liczne oczka umożliwiają przepuszczanie wiatru, co utrudnia zerwanie baneru z konstrukcji;

- stosowany przy większych formatach, umieszczanych na rusztowaniach i elewacjach budynków;

- trudna do rozdarcia, wodoodporna, odporna na zmiany temperatur.

 

Materiał ten stosuje się w miejscach o dużym naporze wiatru, na budynkach firm tak aby nie zasłaniać światła. Materiał bardzo dobrze nadaje się do łączenia nawet w kilkusetmetrowe powierzchnie (elewacje budynków, wolnostojące konstrukcje). Zależnie od sposobu montażu oferujemy odpowiednie wykończenia: zgrzewy, oczka, tunele (kieszenie, rękawy).

 

 

 

____________________________________________________________________________

Siatka mesh - materiał wykonany na bazie tkaniny poliestrowej z powłoką PCV, przepuszcza powietrze i promienie słoneczne. Materiał ten stosuje się w miejscach o dużej intensywności wiatru, na dużych budynkach tak aby nie zasłaniać światła. Materiał nadaje się na duże powierzchnie takie jak elewacje budynków i wolnostojące konstrukcje. Zależnie od sposobu montażu stosuje się odpowiednie wykończenia: zgrzewy, oczka, tunele.

 

 

Tagi: BANERY POZNAŃ, druk wielkoformatowy, DRUK SIATKI MESH, drukarnia, DRUK POZNAŃ